جهت طراحی وب سایت خود در این زمینه با ما تماس بگیرید
طراحی سایت وسئو

جدال راه اندازی فروشگاه اینترنتی

جدال  راه اندازی فروشگاه اینترنتی

 3699    0

عامل های مهم در راه اندازی فروشگاه اینترنتی تامین و نگهداری , حاشیه سود مناسب , علاقه مندی شما به این کار و اطلاعات کافی در مورد محصولات می باشد.

عامل های مهم در راه اندازی فروشگاه اینترنتی:

برای انتخاب مرغوب ترین محصول شرایط زیر لازم است:

 شرایط تامین و نگهداری:

بدون شک تامین و نگهداری همه کالاها یکی نیست برای تامین اولیه در بعضی از محصولات نیاز به سرمایه بالا وجود دارد که شما می توانید با انتخاب محصول ارزان تر, بقیه سرمایه را در جهت هزینه های دیگر در کسب و کار خود کنید.بعضی از کالاها هم برخلاف اینکه هزینه اولیه بالایی نمی خواهد و برای نگهداری آنها نیاز به انبار است هزینه هایی که باید صرف انبارداری کرد نیز به شما فشار خواهد آورد بنابراین کالاهایی که پرخرج و پر دردسر هستند را از لیست خود حذف کنید و تمرکز و انرژی خود را بر روی کالاهای دیگر بگذارید.

حاشیه سود مناسب :

آیا عمده فروش محصول در دسترس شما هست ؟ اگر جواب شما مثبت است هیچ شکی در اینکه این محصول اصلی شما. و بنابراین یک سود و بینظیر در انتظار شما است قیمت اجناس در تک فروشی با قیمت اجناس در عمده فروشی تفاوت بسیار بالایی دارد همینطور حاشیه سود بالا به شما این قدرت را خواهد داد که هر موقع تمایل داشتید قسمتهای فروش خود را دستخوش تغییر کنید در فضای فروش آنلاین کسی حرف اول را میزند که قیمت مناسب تر ارائه می دهد.

علاقه مندی شما به این کار:

یکی از مهمترین موارد دقیقا همین علاقمندی شماست کار برای شما هنگامی به یک سرگرمی تبدیل میشود که علاقه شما نسبت به یک محصول  بیشتر باشد. در گرو علاقه مندی شما به یک کالای خاص و شناخت شما هم است که همین امر برای دادن مشاوره به مشتریان و همچنین تولید محتوا پیرامون آن محصول به شما کمک خواهد  کرد..

اطلاعات کافی در مورد محصولات:

در مورد محصول اطلاعات کافی داشته باشید.


به نقل از:
جهت طراحی وب سایت خود در این زمینه با ما تماس بگیرید                        

با رزومه بسیار بالا در سطح کشور

                                 

طراحی سایت فروشگاهی آگهی ساخت بازی آنلاین


نظر خود را با ما درمیان بگذارید: